بهترین دیسک و صفحه برای مسابقات (گرافیتی)

دیسک و صفحه گرافیتی از جمله کیت کلاچ های مخصوص مسابقات اتومبیل رانی میباشد که گیرایی بسیار زیادی دارد و میتواند نهایت توان خودرو را به گیربکس منتقل نماید. در ادامه توضیحات کاملی در مورد کیت کلاچ گرافیتی ارائه خواهیم کرد…

دیسک و صفحه گرافیتی

صفحه گرافیتی از چه جنسی ساخته شده است؟

صفحه گرافیت در واقع به چند صورت و با چند کیفیت مختلف داخل ایران تولید میگردد، اگر بخواهید بدانید کدام صفحه گرافیت بهتر است بایستی به میزان مس استفاده شده در آن توجه کنید ، هرچه میزان مس استفاده شده یعنی درصد مس بیشتر باشد به همان میزان میتواند کیفیت محصول افزایش داشته باشد.

در زیر میتوانید دیسک و صفحه ای را مشاهده فرمایید که بیشترین درصد مس را دارا است و مناسب استفاده در استیج 2 میباشد ، توجه داشته باشید این نمونه خارجی میباشد و داخل ایران موجود نمیباشد.

آیا برای صفحه گرافیت دیسک مخصوص نیاز است؟

این مورد به نسبت توان خودرو باید تصمیم گیری شود ، چنانچه خودرو شما اتمسفر میباشد یعنی به صورت تنفس طبیعی تقویت شده است نیازی به داشتن دیسک مخصوص نیست و میتوانید با دیسک معمولی نیز از صفحه گرافیتی استفاده نمایید، اما در صورتی که خودرو شما توربو میباشد و بیش از 250 اسب بخار را دارد بایستی حتماً از دیسک مخصوص صفحه گرافیتی استفاده نمایید.

آیا از صفحه گرافیت میتوانیم بر روی خودروهای فابریک نیز استفاده نماییم؟

از صفحه گرافیتی به دلیل گیرایی بیش از حد نمیتوانید بر روی خودروهای فابریک استفاده نمایید چراکه در صورت استفاده متاسفانه با مشکل لرزش شدید ماشین در ترافیک و حرکت اولیه برخورد خواهید کرد که این مورد میتواند در سریعترین زمان ممکن منجر به استحلاک شدید خودرو شما گردد. ما به هیچ عنوان استفاده از صفحه گرافیت در خودروهای فابریک را تایید نمی کنیم. عملاً شما برای استقاده از دیسک و صفحه گرافیتی نیاز به توان بیش از 130 اسب بخار دارید…

اگر بجای صفحه گرافیتی از صفحه معمولی در خودروهای تقویتی استفاده کنیم چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که شما یک خودرو تقویت شده دارید و بخواهید از صفحه معمولی استفاده کنید نهایتاً در صورت صفر و آکبند بودن صفحه شاید یتوانید 1 هفته از آن استفاده کنید و بعد از 1 هفته خواهید دید که عمر صفحه به اتمام رسید. به همین دلیل است که شما بایستی از صفحه گرافیتی استفاده نمایید.

عمر صفحه گرافیتی چقدر میباشد؟

به صورت نرمال عمر صفحه گرافیتی بیش از 5 سال میباشد اما در صورتی که کاملاً تحت فشار باشد میتواندمدت زمان 2 سال برای شما نهایت توان و گشتاور خودرو رو به گیربکس منتقل نماید.

برای خرید دیسک و صفحه گرافیتی چکار کنیم؟

برای خرید دیسک و صفحه گرافیتی میتوانید با روش های ارتباطی زیر در ارتباط باشید

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x