افزایش شتاب خودرو

افزایش شتاب خودرو های پژو 405 ، سمند ، پرشیا ، پراید

افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید.

blank

افزایش شتاب خودرو به چه معنی است؟

در ابتدای این مقاله بهتر است واقعیتی را با شما بازگو کنیم ، معمولاً شرکت های سازنده اتومبیل ECU ها را به نوعی تنظیم مینمایند که خودرو نتواند نهایت کارایی خود را نشان دهد چراکه در صورت استفاده حداکثری از توان خورو امکان به وجود آمدن ایراداتی وجود دارد پس نمیتوان گفت این کار اشتباه است.

در نقطه مقابل بیشتر نسل جوان به دنبال دور زدن این محدودیت ها هستند تا بتوانند شتاب خودرو را به حداکثر میزان خود برسانند. برای این کار نیز در ابتدای کار از Remap کردن ECU شروع میکنند.

ریمپ کردن ECU برای شتاب بیشتر

ریمپ ECU

Remap کردن ECU در واقع دست کاری در جداول ECU میباشد ، البته ناگفته نماند که نظر بسیاری از افراد بر این است که ریمپ کردن ای سی یو خطرناک است اما در واقعیت شما با ریمپ کردن ECU هم توان خودرو را افزایش میدهید و هم میزان مصرف سوخت را کاهش میدهید و این یک معادله دو سر برد است.

شاید دیده باشید اتومبیل های صفر کیلومتر که تازه از کمپانی خارج شده اند دارای محدودیت سرعت میباشند که این محدودیت معمولاً روی 170 الی 180 کیلومتر بر ساعت است ، یعنی شما نمیتوانید با این خودرو بیش از این سرعت را تجربه کنید ، تمامی این محدودیت ها با ریمپ کردن ای سی یو رفع خواهد شد.  مطابق با آخرین تستی که بر روی اتومبیل 207 انجام شده است این خودرو قبل از ریمپ سرعتی معادل 175 کیلومتر بر ساعت داشته و بعد از ریمپ سرعت 215 کیلومتر بر ساعت را ثبت کرده است.

کجا میتونیم ماشین را ریمپ کنیم؟

ریمپ کردن ECU را مکانیکی های تست انژکتور انجام میدهند ، کافی است برای این کار از یک نفر بپرسید نزدیکترین تست انژکتور کجاست؟! به راحتی شما را به نزدیکترین تست انژکتور راهنمایی خواهد کرد. همچنین میتوانید از ابزار گوگل مپ استفاده کنید و کلمه ی “تست انژکتور” را سرچ کنید تا تمامی مراکز تست انژکتور را به شما نسان دهد.

ریمپ کردن ماشین چقدر در شتاب خودرو تاثیر میگذارد؟

Remap کردن خودرو برای خودروی پراید میتواند تا 20% افزایش شتاب خودرو را در پی داشته باشد اما برای خودروهای دیگر این میزان مساوی با 10% میباشد. یعنی نهایتاً ریمپ میتواند 10% افزایش شتاب خودرو برای عموم ماشین ها را داشته باشد. یعنی اگر شتاب 0 تا 100 خودرو شما 10 ثانیه است Remap کردن ECU میتواند این میزان را به 9 ثانیه برساند.

نصب هدرز به جای منیفولد برای شتاب بیشتر

هدرز برای افزایش شتاب خودرو

هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند.

هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

هدرز را میتوانید از لوازم اسپرت تهیه کنید ، البته نکته هایی نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

جنس هدرز مهم است؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که بله جنس هدرز مورد استفاده بسیار بسیار مهم است ، هدرز ها در انواع جنس های مختلف وجود دارند که معمولاً بسیاری از آنها کیفیت کافی را ندارند به همین دلیل شما باید از جنس استیل استفاده کنید ، در ایران تولید کننده های حرفه ای وجود دارند که هدرزهایی از جنس استیل تولید مینمایند.

نصب هدرز چقدر افزایش شتاب  خودرو برای ماشین شما خواهد داشت؟

هدرز میتواند در دورهای بالا بسیار به ماشین شما کمک کند و شتاب کلی خودرو را در سرعت های بالاتر بهبود میبخشد ، البته این بدین معنی نیست که شتاب صفر ماشین افزایشی نخواهد داشت ، شتاب کلی ماشین یعنی حتی در شرایطی که شما از صفر شروع به حرکت میکنید نیز این شتاب را حس خواهید کرد. به طور کلی میتوان گفت شتاب را تا حدود 3 الی 5 درصد بهبود خواهد داد که این مقدار در سرعت های بالای 100 کیلومتر بر ساعت میتواند تا 8 درصد نیز افزایش یابد.

 

 

تغییر گیربکس برای افزایش شتاب خودرو

گیربکس افزایش شتاب خودرو

تغییر گیربکس معمولاً در اتومبیل های سری پژو بسیار مرسوم است (پژو و سمند) گیربکس در واقع وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را دارد و هرچه گیربکس بهتر عمل کند به همان میزان میتواند شتاب اتومبیل را بهبود بخشد.

تغییر گیربکس برای چه ماشین هایی توصیه میشود؟

تغییر گیربکس معمولاً برای خودرو 405 ، پرشیا ، سمند توصیه میگردد چراکه موتور این خودروها به صورت کامل با گیربکس زانتیا همخوانی دارد ، یعنی در واقع شما گیربکس اورجینال را با گیربکس زانتیا یا همان گیربکس ربز دنده 1975 تعویض خواهید کرد.

قیمت گیربکس 1975 چقدر است؟

این گیربکس را به صورت صفر کیلومتر نمیتوانید پیدا کنید پس بنابراین توصصیه میکنم به دنبال نسخه استوک اروپایی پلمپ بگردید ، این گیربکس ها معمولاً با قیمت 5 میلیون الی 8 میلیون تومان فروخته میشوند.

گیربکس ریز دنده 1975 با گیربکس اورحینال چه تفاوتی دارد؟

تعداد زبانه های گیربکس 1975 بیستر از نسخه اورجینال میباشد و در نتیجه میتواند سرعت بیشتری را با دور موتور کمتر به شما ارائه کند یعنی فکر کنید در جاده با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هستید ، گربکس اورجینال روی دور موتور 3.1 میباشد اما گیربکس ربزدنده 1975 روی دورموتور 2.7 خواهد بود و این یعنی شما میتوانید سرعت بیشتری را با یک دور موتور یکسان نسبت به گیربکس اورجینال تجربه کنید.

تغییر گیربکس چقدر میتواند روی شتاب خودرو تاثیر داشته باشد؟

تغییر گیربکس اورجینال به 1975 میتواند تاثیر بسزایی روی اتومبیل شما داشته باشد به نوعی که مطابق با آخرین تست ها توسط خود ما ، سمند با تغییر گیربکس و نصب هدرز به راحتی پژو 207 را از میدان به در کرده و شتاب بیشتری را نشان داده است.

آیا گیربکس ریزدنده را میتوانیم با صفحه و دیسک معمولی استفاده کنیم؟

خیر به هیچ عنوان سعی نکنید این کار را انجام دهید چراکه صفجه دیسک معمولی بسیار ضعیف بوده و امکان خرد شدن صفحه و صدماتی به گیربکس را دارد. در زیر صفحه دیسک مناسب برای این گیربکس را نیز معرفی خواهیم کرد…

تاثیر صفحه دیسک کلاچ در شتاب

صفحه دیسک برای افزایش شتاب خودرو

صفحه و دیسک بر روی یکدیگر قرار دارند و با هم کارایی کلاچ را تکمیل میکنند ، به عبارت دیگر این صفحه دیسک است که میتواند خودرو شما را بسیار روان یا بسیار بدکار جلوه دهد ، حتی ممکن است شما گیربکس بدون ایراد و عالی داشته باشید اما صفحه دیسک رو به اتمام باشد و در نتیجه در هنگام شتاب اولیه بدنه خودرو دچار لرزه شود. حتی در بسیاری از موارد شاید دیده باشید که دنده ها به درستی جا نرفته و یا صدایی مشابه صدای آبمیوه گیری را از خود بروز میدهند که این مورد نیز نشان از صحیح نبودن کارایی صفحه دیسک میباشد.

صفحه دیسک مناسب برای افزایش شتاب خودرو کدام است؟

صفحه دیسک مناسب برای شتاب بیشتر خودرو “صفحه دیسک زانتیایی” میباشد که در ایران نمیتوانید نمونه صفر آن را تهیه کنید چراکه چنین محصولی تولید نمیگردد اما میتوانید نسخه های استوک دیسک را تهیه کنید و آن را لنت کوبی کنید. البته توجه داشته باشید جنس لنت نیز در شتاب شما تاثیر خواهد داشت پس سعی کنید از لنت مناسب برای لنت کوبی صفحه استفاده کنید و بهترین جنس را انتخاب کنید.

توربوفن مکانیکی برای افزایش شتاب خودرو

توربوفن مکانیکی برای افزایش شتاب خودرو

توربوفن مکانیکی وسیله ای است که هوا را با فشار بیشتری وارد دریچه گاز میکند تا موتور در صورت نیاز به اکسیژن بیشتر بتواند گشتاور بیشتری را از خود نشان دهد و این یعنی شتاب بیشتر.

توربوفن ها چند نوع هستند که شامل توربو فن های طرح که نسخه اورجینال نبوده و بسیار شکننده هستند که در فشار زیاد جریان هوا بعد از مدتی دچار شکستگی میگردند و یا اینکه بلبرینگ آنها دچار نقص میگردد ، نسخه دیگر نیز simota میباشد که خود دارای نسخه های اصل و بدل هستند. در صورتی که نسخه اصل را استفاده کنید خواهید دید که این نسخه دارای پره های بسیار روانتر نسبت به نسخه های بدل میباشند و با فشار جزئی بر روی پدال گاز شروع به حرکت میکند.

توربو فن مکانیکی سیموتا را چطور نصب کنیم؟

توربو فن مکانیکی را متاسفانه در ایران به روش نادرستی استفاده میکنند یعنی در نصب آن اشتباهاتی وجود دارد ، این قطعه مکانیکی بایستی مستقیماً به دریچه گاز وصل گردد و جلوی فن کاملاً رو به هوای باز باشد یعنی نباید فیلتر هوا همراه با این قطعه نصب گردد. دقت داشته باشید برای اینکه بهتر متوجه شوید باید بگوییم که در زمان نصب همزمان توربوفن مکانیکی سیموتا و فیلتر هوا متاسفانه خودرو به دلیل کاهش جریان هوا کشش کافی را نخواهد داشت پس شما بایستی فیلتر هوا را حذف کنید.

شاید این سوال را داشته باشید که حتی اگر فیلتر هوای اصل و اسپرت داشته باشید هم باید این کار را بکنید؟! در جواب بله متاسفانه مطابق با تست های به عمل آمده این دو قطعه در کنار هم کارایی ندارند و بهتر است فقط از توربو فن مکانیکی استفاده کنید

تنظیم باد لاستیک و تاثیر آن در افزایش شتاب خودرو

تنظیم باد لاستیک برای افزایش شتاب خودرو

تنظیم باد لاستیک بسته به فصول مختلف تنظیم میگردد اما در مورد شتاب بایستی باد دقیق بسته به شرایط تنظیم گردد. در تنظیم باد لاستیک برای درگ باید بدانید که لاستیک تایرها باید بیشتر از حالت معمول باشد تا چسبندگی کمتر شود.

چه مواقعی در درگ باید باد لاستیک کمتر باشد؟

در صورتی که شما میخواهید میزان take off اولیه کمتر باشد و تایرها هرزگردی کمتری داشته باشند بهتر است میزان باد اندکی کمتر از حالت معمول باشد

چه مواقعی در درگ باید باد لاستیک بیشتر باشد؟

زمانی که میخواهید حرکات نمایشی اجرا کنید بدون شک بهتر است باد لاستیک ها بیشتر باشد همچنین اگر درگ شما کوتاه نیست و میزان سرعت در آن اهمیت دارد بهتر است میزان باد لاستیک را بیشتر کنید چراکه شتاب بیشتر خواهد شد (به دلیل چسبندگی کمتر) که البته ناگفته نماند در زمان شروع شاید هرزگردی شما بیشتر شود که با کمتر کردن میزان گاز اولیه میتوانید این موضوع را رفع کنید.

تاثیر روغن موتور و فیلتر در افزایش شتاب خودرو

روغن موتور برای افزایش شتاب خودرو

در همین ابتدا دقت کنید بحث ما بر سر این نیست که روغن موتور مناسب انتخاب کنید ، در انتخاب روغن موتور فقط کافی است که روغن موتور کیفیت نسبی را داشته باشد که معمولاً در ایران روغن موتور ایرانول بسیار محبوب است. مهم زمانی است که شما میخواهید روغن موتور خودتان را تعویض کنید ، در زمان تعویض باید حتماً دقت کنید که هم فیلتر هواکش و هم فیلتر روغن 100% تعویض گردند.

و نکته دوم در زمان تعویض روغن استفاده از شوینده موتور است ، شوینده موتور ماده پاک کننده بسیار قوی میباشد که قبل از تعویض روغن بایستی درون موتور ریخته شود که در نهایت کافی است بعد از این کار موتور 20 دقیقه کار کند (بهتر است ماشین رانده شود) این ماده علاوه بر اینکه داخل موتور را کاملاً پاک میکند میتواند صافی کارتر را نیز پاک کند که در نتیجه این کار پمپاژ روغن به نحو احسنت انجام خواهد شد.

آیا روغن موتور خارجی بریزیم درون موتور شتاب بیشتر خواهد بود؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم کیفیت روغن موتورها به مقدار بسیار کمی با هم تفاوت دارند و بهتر است از همان روغن موتورهای ایرانی همانند ایرانول که اسم و رسمی دارند استفاده کنید. اما داستان روغن موتورهای خارجی این است که هیچ روغن موتور خارجی وارد ایران نمیشود و این به دلیل تحریم ها و… میباشد همچنین هزینه وارد کردن روغن موتور به داخل کشور از طریق گمرک بسیار زیاد است و این هزینه برای فروشنده به صرفه نخواهد بود ، توجه داشته باشید به هیچ عنوان اعتمادی به حرف فروشندگانی که میگویند این روغن موتور آلمانی است یا این روغن موتور ساخت فلان کشور است نکنید.

حتی بر فرض محال اگر روغن موتور خارجی هم باشد حداقل 5 برابر قیمت روغن موتور ایرانی را باید داشته باشد و مطابق با آخرین تست انجام شده روغن موتور نمیتواند تاثیر مستقیم در شتاب خودرو داشته باشد ، مگر در شرایطی که روغن موتور کاملاً استفاده شده حداقل های کیفی را نداشته باشد. (روغن موتورهای ایرانی معمولاً حداقل های کیفی را دارند)

روغن موتورهای خارجی موجود ساخت کجا است؟

روغن موتورهای موجود در ایران که به نام روغن موتور اصل داده میشود ساخت داخل بوده و به جهت سودجویی تولید میگردد در حالی که روغن موتور تصفیه شده است.

افزایش اکتان بنزین

اکتان بوستر

همانطور که میدانید بنزین در ایران کمی کم کیفیت است و این موجب افت شتاب خودرو میشود ، زمانی که بنزین اکتان کمی داشته باشد به صورت کامل نمیسوزد و در نتیجه به صورت نیم سوز از اگزوز به صورت دود خارج میشود ، برای اینکه بتوانیم بهترین کیفیت را از بنزین بگیریم کافی است تا کمی اکتان بوستر اضافی کنیم به باک این ماده را میتوانید در عموم پمپ بنزین ها پیدا کنید همچنین اگر پیدا نکردید میتوانید از تینر 20000 نیز استفاده کنید. روش دیگر برای افزایش اکتان استفاده از بنزین سوپر میباشد یعنی به جای بنزین معمولی از بنزین سوپر استفاده کنید.

 

 

سبک سازی خودرو برای افزایش شتاب

سبک سازی خودرو برای افزایش شتاب خودرو

سبک سازی خودرو نیز یکی از روش های افزایش شتاب میباشد که از فلایول شروع شده تا میل لنگ و حذف صندلی ها ، تبدیل برخی قسمت ها خودرو مانند کاپوتها به فایبرگلس و… ادامه دارد. همچنین در روند سبک سازی خودرو تک سرنشین بودن و البته خارج کردن زاپاس از روی خودرو نیز تاثیر بسیاری دارد.

اگر شما هم روشی برای افزایش شتاب سراغ دارید میتوانید از بخش نظرات با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید

انجین آرتز


 

افزایش شتاب پژو پارس اتوماتیک
افزایش شتاب پژو 207i صندوقدار اتوماتیک
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 1
افزایش شتاب رنو تندر 90 پلاس اتوماتیک
افزایش شتاب رانا پلاس سقف شیشه ای
افزایش شتاب دنا پلاس
افزایش شتاب پژو 405 SLX
افزایش شتاب سمند SE
افزایش شتاب پژو 508
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 5
افزایش شتاب سوزوکی کیزاشی فول اتوماتیک
افزایش شتاب تارا دنده ای
افزایش شتاب پژو 207 آی دنده ای
افزایش شتاب پژو 207i دنده ای ایران خودرو
افزایش شتاب روآ 1.7L
افزایش شتاب پژو 405 GLX
افزایش شتاب دنا پلاس توربو اتوماتیک
افزایش شتاب پژو پارس LX TU5
افزایش شتاب وانت باردو 1600
افزایش شتاب پژو 407 دنده ای
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 3
افزایش شتاب رنو تندر 90 اتوماتیک
افزایش شتاب سمند LX دوگانه سوز
افزایش شتاب رنو تندر پیکاپ 1600
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار V1
افزایش شتاب سوزوکی کیزاشی دنده ای
افزایش شتاب رانا پلاس
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار V10
افزایش شتاب سورن پلاس
افزایش شتاب سورن توربو
افزایش شتاب پژو 207 آی اتوماتیک
افزایش شتاب دنا EF7
افزایش شتاب پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو
افزایش شتاب هایما S7
افزایش شتاب پژو 2008 اتوماتیک
افزایش شتاب ایران خودرو دنا پلاس توربو دنده ای
افزایش شتاب پژو 405 GLX دوگانه سوز
افزایش شتاب رانا LX
افزایش شتاب پژو پارس سال
افزایش شتاب فوتون پیکاپ تونلند بنزینی
افزایش شتاب پژو پارس ELX
افزایش شتاب هایما اس 7 2000 دنده ای
افزایش شتاب پژو پارس دوگانه سوز
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 2
افزایش شتاب پژو 407 اتوماتیک
افزایش شتاب سمند LX (ال ایکس)
افزایش شتاب رنو تندر 90 E2
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 4
افزایش شتاب رنو تندر 90 E2 دوگانه سوز
افزایش شتاب وانت باردو
افزایش شتاب رنو تندر 90 پلاس دنده ای
افزایش شتاب پژو 206 تیپ 6
افزایش شتاب رنو کپچر
افزایش شتاب ایران خودرو سمند ای اف 7 بنزینی
افزایش شتاب سوزوکی کیزاشی نیمه فول
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار V2
افزایش شتاب سوزوکی گرند ویتارا 2400 دنده ای
افزایش شتاب دانگ فنگ S30
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار اتوماتیک
افزایش شتاب پژو 301
افزایش شتاب سورن ELX سال
افزایش شتاب تارا اتوماتیک
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار V20
افزایش شتاب پژو 207 سقف شیشه ای پانوراما
افزایش شتاب آریسان 1.7L
افزایش شتاب فوتون پیکاپ تونلند دیزل
افزایش شتاب دانگ فنگ H30 کراس
افزایش شتاب هایما S5
افزایش شتاب هایما S7 2000
افزایش شتاب وانت باردو دوگانه سوز
افزایش شتاب ایران خودرو سورن ای ال ایکس
افزایش شتاب پژو 206 صندوقدار V8
افزایش شتاب سوزوکی گرند ویتارا 2400 اتوماتیک
افزایش شتاب ساینا اتوماتیک
افزایش شتاب تیبا SX
افزایش شتاب پراید 131 SE پایه گاز سوز
افزایش شتاب چانگان ایدو اتوماتیک
افزایش شتاب پراید 141 EX
افزایش شتاب پراید 131 SE
افزایش شتاب سایپا کوییک دنده ای
افزایش شتاب پراید هاچبک نسیم
افزایش شتاب وانت شوکا دوگانه سوز
افزایش شتاب پراید 132 SL
افزایش شتاب سیتروئن سی5 2000
افزایش شتاب پراید 141 SL
افزایش شتاب پراید 131 EX
افزایش شتاب تیبا EX
افزایش شتاب وانت نیسان زامیاد دوگانه سوز
افزایش شتاب تیبا 2 EX
افزایش شتاب پراید 131 SX
افزایش شتاب ساینا EX دنده ای
افزایش شتاب سراتو سایپا 2000
افزایش شتاب آریو اتوماتیک
افزایش شتاب پراید 132 EX
افزایش شتاب سایپا کوییک R
افزایش شتاب پراید 111 LE
افزایش شتاب چانگان سی اس 35 دنده ای
افزایش شتاب پراید 132 LE
افزایش شتاب پراید 132 دوگانه
افزایش شتاب پراید 141 SE
افزایش شتاب پراید 111 SX
افزایش شتاب پراید 141 SX
افزایش شتاب وانت نیسان زامیاد دیزلی
افزایش شتاب پراید 151 SE
افزایش شتاب پراید 131 LE
افزایش شتاب تیبا SL
افزایش شتاب کیا سراتو 1600 آپشنال
افزایش شتاب تیبا SX گاز سوز
افزایش شتاب پراید 131 SL
افزایش شتاب تیبا 2 پلاس
افزایش شتاب پراید صندوق‌دار صبا
افزایش شتاب کوییک پلاس اتوماتیک
افزایش شتاب پراید 131 TL
افزایش شتاب ساینا SX دنده ای
افزایش شتاب کیا ریو مونتاژ سایپا
افزایش شتاب ساینا اتوماتیک لوکس
افزایش شتاب پراید 131 LE گاز سوز
افزایش شتاب وانت شوکا بنزینی
افزایش شتاب پراید 111 EX
افزایش شتاب ساینا S
افزایش شتاب پراید 132 SE
افزایش شتاب شاهین S
افزایش شتاب کیا سراتو مونتاژ سایپا 2000 آپشنال
افزایش شتاب چانگان CS35 اتوماتیک
افزایش شتاب پراید 132 SX
افزایش شتاب سیتروئن سی‌3
افزایش شتاب پراید 111 SE
افزایش شتاب سیتروئن زانتیا 1800
افزایش شتاب سیتروئن زانتیا 2000 Exclusive
افزایش شتاب کیا سراتو 1600ccمونتاژ سایپا
افزایش شتاب وانت نیسان زامیاد بنزینی
افزایش شتاب پراید 111 SL
افزایش شتاب پراید 141 LE
افزایش شتاب برلیانس اچ320 1.5L دنده ای
افزایش شتاب برلیانس اچ220 دنده ای
افزایش شتاب رنو ساندرو اتوماتیک
افزایش شتاب برلیانس اچ330 1.5L دنده ای
افزایش شتاب برلیانس کراس سی3 1.5L
افزایش شتاب رنو تندر 90 E2 دوگانه سوز
افزایش شتاب برلیانس اچ230 دنده ای
افزایش شتاب نیسان مورانو 3500
افزایش شتاب برلیانس اچ320 1.65L دنده ای
افزایش شتاب رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک
افزایش شتاب برلیانس اچ330 1.65L دنده ای
افزایش شتاب نیسان رونیز 2400
افزایش شتاب رنو تندر 90 اتوماتیک
افزایش شتاب برلیانس کراس سی3 1.65L
افزایش شتاب نیسان قشقایی 2000 اتوماتیک
افزایش شتاب برلیانس اچ220 اتوماتیک
افزایش شتاب رنو ساندرو دنده ای
افزایش شتاب برلیانس اچ230 اتوماتیک
افزایش شتاب نیسان تیانا نیم فول
افزایش شتاب برلیانس اچ320 1.5L اتوماتیک
افزایش شتاب رنو ساندرو استپ وی دنده ای
افزایش شتاب برلیانس اچ320 1.65L اتوماتیک
افزایش شتاب رنو تندر 90 E2
افزایش شتاب برلیانس اچ330 1.5L اتوماتیک
افزایش شتاب رنو مگان 1600 دنده ای ای 2
افزایش شتاب برلیانس اچ330 1.65L اتوماتیک
افزایش شتاب نیسان پاترول چهار درب 6 سیلندر
افزایش شتاب رنو کولئوس اتوماتیک
افزایش شتاب پارس خودرو ریچ دو کابین
افزایش شتاب نیسان پیکاپ دو کابین
افزایش شتاب نیسان ماکسیما اتوماتیک
افزایش شتاب نیسان تیانا فول
افزایش شتاب رنو تندر 90 پارس تندر
افزایش شتاب رنو مگان 2000 اتوماتیک
افزایش شتاب نیسان پاترول دو درب 4 سیلندر
افزایش شتاب لیفان ایکس 60 دنده ای
افزایش شتاب لیفان 620 1800
افزایش شتاب جک جی 4 اتوماتیک
افزایش شتاب جک جی 5 1800 اتوماتیک
افزایش شتاب لیفان 520 1600
افزایش شتاب جک جی 3 توجوی صندوق دار
افزایش شتاب لیفان ایکس 50 دنده ای
افزایش شتاب هیوندای ورنا 1500 دنده ای
افزایش شتاب فولکس گل 1800 دنده ای
افزایش شتاب هیوندای اکسنت مونتاژ
افزایش شتاب جک اس 3 اتوماتیک
افزایش شتاب جک اس 5 اتوماتیک
افزایش شتاب هیوندای آوانته اتوماتیک
افزایش شتاب لیفان 620 1600
افزایش شتاب هیوندای i20 مونتاژ
افزایش شتاب لیفان 820 2400 اتوماتیک
افزایش شتاب جک جی 3 توجوی هاچبک
افزایش شتاب لیفان ایکس 50 اتوماتیک
افزایش شتاب هافی لوبو 1100
افزایش شتاب لیفان ایکس 60 اتوماتیک
افزایش شتاب جک جی 5 1500 دنده ای
افزایش شتاب هیوندای آزرا (گرنجور) 2.4
افزایش شتاب دوو سیلو صندوق دار
افزایش شتاب جیلی جی سی 6 اتوماتیک
افزایش شتاب هیوندای i10 مونتاژ
افزایش شتاب هیوندای آوانته دنده ای
افزایش شتاب جک اس 5 دنده ای

افزایش شتاب پژو 405

نهایت سرعت پژو 405 مدل 96

راه های افزایش شتاب خودرو

راه های افزایش شتاب پژو پارس

افزایش شتاب خودرو گازسوز

تقویت گیربکس پژو

افزایش شتاب 206 تیپ 2

افزایش شتاب سمند ef7

0تا100 پراید

تقویت ۴۰۵ دوگانه سوز

افزایش شتاب پراید کاربراتوری

کیت افزایش شتاب

شتاب پارس tu5

حداکثر سرعت پراید

پرشیا شوتی

فیلم کیلومتر پارس elx

شتاب پراید

شتاب سمند ef7

شتاب پارس

فیلم سمند شوتی

فیلم کیلومتر پژو 405 با سرعت بالا

تست شتاب سمند ef7

عکس کیلومتر پراید با سرعت بالا

عکس سمند شوتی

سرعت رفتن با پژو 405

سرعت 220 با پژو 405

شتاب پارس elx

مسابقه سمند و پراید

حداکثر سرعت پراید 131

سرعت پژو 405 داشبورد جدید

شتاب سمند

سرعت بالا با 405

شتاب elx

ماشین پراید شوتی

این است خودروی ملی

سرعت 220 با پژو پارس

سرعت اخر پارس elx

سرعت سمند سورن

شتاب پژو پارس سال

شتاب ۴۰۵ تقویت

نهایت سرعت پراید صبا

پراید ۱۱۱ شوتی

چگونه شتاب ماشین را زیاد کنیم

سرعت پارس شوتی

شتاب پراید صبا

سرعت پرشیا

شتاب پارس ای ال ایکس

ماشین سمند شوتی

نهایت سرعت سمند

نهایت سرعت پراید ۱۳1

عکس سمند ال ایکس شوتی

سرعت اخر زانتیا

سمند ال ایکس شوتی

شتاب سمند سورن توربو

کوییک شوتی

افزایش شتاب پیکان

تقویت دریچه گاز پژو

سرعت پژو پارس سال

شتاب پرشیا tu5

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *